BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGasMe Myself and I

2009-08-31

Tik akimirka. Arba visas gyvenimas.

Posted by fendy in Kita

Ar bent susimastot apie mūsų laikinumą? Ar bent susimastote, kad Jūs net nenutuokiate kada viskam gali ateiti galas? Vieną dieną esi, o kitą nebe. Vieną dieną stovi, žiūrėdamas į gyvenimą plačiai atmerktomis akimis su planų galybe galvoje, o kitą dieną miršti neįgyvendinęs nieko. Vieną dieną turi šalia artimą žmogų, o kitą dieną jo jau nebėra. Lieka tik ištarti skaudūs žodžiai, akimirkos praleistos drauge, prisiminimai, nuotraukos. Ir laiko atgal nebeatsuksi. O kaip dažnai norėtume ką nors pakeisti. Ir kiek daug galėtume nuveikti jei suprastume kiekvienos minutės trapumą. Laikinumą. Niekas nežino kiek kam liko. Ir todėl mūsų gyvenimai galėtų būti nugyventi žymiai prasmingiau ir išmintingiau jei kiekvieną sekundę, minutę, dieną, savaitę, mėnesį ar metų metus mes gyventume taip, tarsi paskutinius gyvenime.
Tai va mielieji. Sakykit vieni kitiems gražius žodžius, sakykit kaip mylit, neskaudinkit, vertinkit ką turit, nes nė nenutuokiate kiek jums liko ir kuri minutė jums bus paskutinė. Gyvenkit taip, kad mirtis nebūtų baisi niekada. Gyvenkit taip, kad galui atėjus su paskutiniu iškvėpimu didžiuotumėtės savo gyvenimu.

Myliu visus,  be iššimties, kaip ir kiekvieną žmogų šiame pasaulyje.
Fendy`

Rodyk draugams

2009-08-13

Tai sunkiau negu atrodo!!

Posted by fendy in Kita

Tai sunkiau negu atrodo! Nusikopijuok į savo dienoraštį, ištrink mano atsakymus, parašyk savo. Naudok savo pirmą vardo raidę, kad atsakytum į kiekvieną klausimą. Jie turi būti tikroviški…nieko išgalvoto! Jeigu žmogus prieš tave turėjo tokį patį inicialą tu privalai įrašyti skirtingus atsakymus. Tu negali naudoti jokio žodžio dukart ir negali įrašyti savo vardo į vyriško/moteriško vardo klausimą.
1. Koks tavo vardas: Goda
2. Keturių raidžių žodis: Guma
3. Vyriškas vardas: Gabrielius
4. Moteriškas vardas: Gintė
5. Profesija: Gydytojas
6. Spalva: Geltona
7. Kažkas ką tu vilkėsi: Grandinėlė
8. Maistas: Granatas
9. Kažkas, ką gali rasti vonioje: Gumytė
10. Vieta: Garažas
11. Priežastis kodėl vėluoji: Gražinausi per ilgai ( :DD)
12. Kažkas ką norėtum užrėkti: Gyventi gera!
13. Filmo pavadinimas: Gyvenimas yra gražus
14. Gėrimas: Gira
15. Muzikos grupė: G&G Sindikatas
16. Gyvūnas: Gulbė
17. Gatvės pavadinimas: Gluosnių
18. Mašinos markė: Gaz
19. Dainos pavadinimas: Go west

Rodyk draugams

2009-08-13

(h)

Posted by fendy in Kita

- Feeeliksai Jūs DIEVAS
- Aš žinau B)))


Jis TIKRAI toks.

Rodyk draugams

2009-08-13

Muzika

Posted by fendy in Kita
Muzika.Muzika.Muzika.Muzika. Ta muzika, kuri tavyje. Ta muzika, kuri tavo širdyje. Ta muzika, kurią jauti. Ta muzika, kuria gyveni. Ta muzika, kuri priverčia tavo širdį spurdėti. Ir tai galų gale, tai buvo ne vien tik muzika. Tai buvo bendras mūsų visų jausmas, polėkis, įkvėpimas. Bendra mintis. Ir man pavyko. Nepabuvus ten neįmanoma suprasti apie ką rašau ir kokį jausmą jaučiau/jaučiu. Ir būtent todėl aš ilgai visko nepamiršiu. Ir būtent todėl, ačiū visiems, kurie buvo ir padėjo. Tai žodžiais neaprašoma. Tokias akimirkas reikia išgyventi.
Va dabar tai esu ekstazėj.
Nušokus nuo proto
Fendy`

Rodyk draugams

2009-08-13

Neapibūdinama

Posted by fendy in Kita

Buvo geriau nei tikėjaus. Buvo tobula. Ir viskas tikra. Neįsivaizduoju kas gali būti tobuliau. Tikrai neįsivaizduoju. Va čia buvo laikas dėl kurio VERTA gyventi. Viena geriausių savaičių visam mano gyvenime. Man trūksta žodžių. Mano pilve kažkas spurda o širdis iš vis tuoj išlėks atrodo. Tik sakau patį patį patį patį patį didžiausią nuoširdžiausią garsiausią ir visokį kitokį gražiausią AČIŪ.
Myyyyliuuuuu

Fendy`

Rodyk draugams

2009-08-01

P.A.G.A.L.I.A.U.

Posted by fendy in Kita

Nuovargis. Kitoks nuovargis. Sąvoka “nuovargis” teisingai naudojama tik tada, kai kalbama apie būseną po (per, prieš) daaaaug darbo. Visa kita, kad ir kaip sunku būtų - tik palengvėjimas. Nors mano nuovargis nepaaškinamai kitoks, bet sakyčiau ir man palengvės pamynus iki Juodkrantės. Nors ir važiuojam į savotišką dainavimo stovyklą bet laisvalaikio į valias turėsim ir šeip mum su Stėjuku dainuot - vieenas malonumas. Skaičiavom dienas visą savaitę. Taigi Taigi. Viskas. Liko 23 valandos ir dingstu iš šito nuobodaus, per gerklę išlindusio, atsibodusio, vemt verčiančio Kauno. Jokio miesto šurmulio, jokių susiraukusių veidų, jokių naminės ruošos darbų, jokio kompiuterio, ir beveik jokio telefono (smirk) Orą praneša tokį super visai tai aš nusiteikus dar labiau super. O kad ir bus oras blogas tai šikau aš ant jo ir dėjau ką turėjau. Man atostogos ir joks blogas oras man nesutrukdys gerai praleist laiko ir pailsėt nuo visko. Jūra, saulė, paplūdimys, nauji veidai, miškas, dviračių nuoma, pasivaikščiojimai, fotikas, MUZIKA, saulėlydžiai, kopos ir viiisiiii kiitiii atotoginiai malonuumai (inlove) ou jė beibi, aim kaming!

P.S. jei kas būsit Juodkrantėj, Nidoj, Pervalkoj ar šeip kur nors Neringoj praneškit. Visi. 864357230.

P.P.S. Milda, sveikinu su gimtadieniu per kurį būsiu išvažiavus;*

Čiau Amigos man atostogos@
Vasarinė Fendy`

Rodyk draugams

 • Monthly

 • Nuorodos

 • Meta

  • Subscribe to RSS feed
  • The latest comments to all posts in RSS
  • Subscribe to Atom feed
  • Powered by WordPress; state-of-the-art semantic personal publishing platform.
  • Firefox - Rediscover the web